ЛОВА: Ще один будинок у Сіверськодонецьку окупанти відремонтували «на папері»
В окупованому Сіверськодонецьку під виглядом капремонту відновили лише фасад багатоповерхівки. У самопроголошеній «лнр» ще на рік відтермінували початок робіт регіонального оператора з вивозу сміття.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у Сіверськодонецьку мешканці чергового будинку поскаржилися на якість показового ремонту від окупантів. Підрядники виконали лише фасадні роботи й залишили об’єкт.
«Пошкоджені російськими обстрілами квартири вони відбудовувати не стали. Втім, по паперах багатоповерхівка вже здана повністю», - зауважили в обласній адміністарції.
Також повідомляється, що початок роботи регіонального оператора з вивозу сміття на території самопроголошеної «лнр» перенесли з 2025 на 2026 рік.
«Ще навіть не розроблені й не опубліковані матеріали, що регламентуватимуть відбір оператора з особливостями діяльності в окупованому регіоні. Одна з них – багаторічне накопичення сміття у житловій забудові по всій захопленій території. Немає єдиного оператора – ніхто не хоче вивозити», – наголосили у ЛОВА.
Нагадаємо, в окупантів відсутні кошти на побудову сміттєзвалищ на Луганщині.
- 902 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
- 14:05 Харченко: Закарпаття сприятиме забезпеченню житлом ВПО з Луганщини
- 13:00 Сіверськодонецька міська лікарня запрошує ветеранів на «Коло взаємодопомоги»
- 12:00 Призер Ігор Нескорених з Луганщини отримав від президента орден «За мужність»
- 11:00 Гетманцев анонсував зміни щодо виплат допомоги дітям ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1091
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 456
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 440
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 424


Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Гетманцев анонсував зміни щодо виплат допомоги дітям ВПО
Протягом доби окупанти застосували міномети, гранатомети та дрони на Луганщині