російському військовому повідомили про підозру у зґвалтуванні жінки під час окупації на Луганщині
За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру громадянину України, учаснику незаконного збройного формування рф, який вчинив зґвалтування жінки під час окупації Луганщини. Йому інкримінують порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.
За даними слідства, у березні 2022 року військовослужбовець 15 батальйону тероборони 2 армійського корпусу 12 командування резерву пдво зс рф разом з іншими військовими армії держави-агресорки окупували один із населених пунктів Луганської області.
“Скориставшись становищем, підозрюваний увірвався до будинку місцевої мешканки та вимагав вступати з ним у статеві відносини. Наприкінці березня – на початку квітня 2022 року він двічі приходив до потерпілої та застосовував до неї сексуальне насильство”, – йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування триває, проводять необхідні слідчі дії.
Слідство проводить Головне слідче управління Національної поліції України.
Нагадаємо, луганські поліцейські встановили 35-річного луганчанина, який перебуваючи на посаді слідчого «міністерства державної безпеки» самопроголошеної «лнр», зґвалтував цивільну місцеву мешканку.
- 370 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Луганчани передали допомогу військовому шпиталю
- 16:00 Окупанти ліквідовують “Сєвєродонецькводоканал”
- 15:40 В рф безперервні нальоти ударних дронів паралізували аеропорти і рейси
- 15:18 Шмигаль запевнив, що Україна закрила "бюджетну діру" у понад $39 млрд
- 15:00 У Рівному луганські ВПО можуть отримати хліб, ліки та вживані речі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2809
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2101
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1095
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1026