Троє отримали підозри, ще одна справа - у суді: викрили причетних до псевдовиборів на окупованій Луганщині
За процесуального керівництва органів прокуратури Луганщини заочно повідомили про підозру особам, які причетні до організації псевдовиборів до «парламенту лнр» та президента рф.
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
Фігурантам інкримінували колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, восени 2023 року на захопленій території Луганської області утворили «виборчу комісію», а надалі «голова» самопроголошеної «лнр» видав «указ» про призначення її членів.
Того ж року вказаний псевдоорган очолила луганчанка. Під її безпосереднім керівництвом, за даними прокуратури, проходили засідання комісії. Також фігурантка підписувала рішення, протоколи, договори та інші юридично нікчемні документи.
«Своїми вона діями підтримує агресію рф проти України», - йдеться у повідомленні.
Ще двоє жителів регіону долучились до організації проведення виборів «представницьких органів муніципальних утворень лнр». Одна з них стала головою «твк» у Ровеньках, інша ‒ керувала процесом у Станично-Луганському районі.
Наразі вирішують питання щодо оголошення підозрюваних у розшук.
Крім того, прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно члена «твк» у Марківці. Чоловік допомагав окупантам проводити на території зазначеного населеного пункту вибори президента рф, що відбувались навесні 2024 року. Його вже оголосили в розшук.
Нагадаємо, за організацію псевдовиборів отримала підозру функціонерка “виборчкому лнр”.
- 318 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Луганщині знищили понад десяток техніки окупантів (ВІДЕО)
- 18:00 Ще дев’ять квартир у Лисичанську окупанти визнали “безхазяйними” (АДРЕСИ)
- 17:20 І такою буде погода весь цей тиждень - синоптикиня надала прогноз на вівторок
- 17:00 “Наче у блокадному Ленінграді”: мешканцям окупованої Попасної дають 2 хлібини на тиждень
- 16:41 Зеленський заявив, що Україна готова купити у США 10 систем ППО Patriot
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6192
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4289
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2166
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2135