Дуда вважає, що Україна "не переживе війну" без підтримки США
У суботу, 22 лютого, президент Польщі Анджей Дуда зустрівся з лідером Сполучених Штатів Дональдом Трампом у США.
Про це пише RMF 24.
Дуда певний, що Трамп хоче припинити кровопролиття в Україні.
"Ми не повинні дозволити росії перемогти Україну", - сказав польський президент.
Однак він вважає, що "без американської підтримки Україна не переживе цю війну", а "цю війну треба якось закінчити". Анджей Дуда також додав, що для нього найважливіше, щоб "війна закінчилася справедливим миром, який триватиме".
"Я дбаю про безпеку Польщі, тому що це моє завдання", - зазначив польський президент.
Дуда також заявив, що під час розмови з Дональдом Трампом, виклав свою думку про тих, "з ким нам доведеться домовлятися, щоб він запам'ятав, що путін - офіцер КДБ".
Крім того, він розповів, що під час зустрічі обговорювалася тема "посилення американської присутності в Польщі".
Нагадаємо, що Орбан сказав, що Україна "або те, що від неї залишиться" ніколи не вступить до НАТО та буде "буферною зоною".
- 282 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1286
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1169
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1067
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 987


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах