Буданов стверджує, що ще у жовтні 2021 року у США показав схему нападу рф на Україну
Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов стверджує, що ще у жовтні 2021 року у США показав схему, звідки рф нападе на Україну
Про це Буданов сказав "Укрінформу", коментуючи заяву генерал-лейтенанта Сергія Наєва про те, що керівництво країни не повідомляло військовим розвідувальну інформацію про час нападу рф.
"Приблизно в жовтні 2021 року було таке інтерв’ю в Сполучених Штатах, коли я показав схему – як буде, якими силами, за якими напрямками відбуватиметься напад. Це на той момент була вже оприлюднена інформація. Тобто, розумієте, якщо ми щось оприлюднили, значить, точно це все всюди проходило до того моменту. Нагадую ще раз: це був жовтень, можна подивитися точно, тепер у відкритих джерелах є змога знайти", - сказав Буданов.
Нагадаємо, Наєв дав інтерв'ю УП, яке вийшло 10 лютого, у ньому він сказав, що президент Володимир Зеленський, як Верховний Головнокомандувач, у 2022 році напередодні вторгнення рф, коли про це попереджали союзники України, мав дати розпорядження про застосування Збройних Сил. Але не дав такого розпорядження.
Наєв підкреслив, що це “рішення про застосування Збройних сил запускає ланцюг підготовки ЗСУ та інших військових формувань до відбиття агресії. Поки цих рішень немає, Збройні сили можуть тільки планувати”. Також Наєв всказав, що керівництво країни не повідомляло військовим розвідувальну інформацію про час нападу рф.
11 лютого журналіст, керівник видання Цензор.Нет Юрій Бутусов з посиланням на свої джерела повідомив, що Наєва відправляють на фронт на посаду командира тактичної групи "Велика Новосілка".
На думку Бутусова, "мета - прибрати Наєва з Київа на фронт за будь-яку ціну не викликає сумнівів". Він пояснює, що тактичними групами в ЗСУ командують полковники, а призначення на цю посаду генерал-лейтенанта, колишнього командувача обʼєднаних сил, "виглядає як очевидне пониження".
13 лютого Наєв підтвердив своє відправлення на фронт, повідомивши, що він вже прибув на місце виконання бойових завдань.
- 213 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Рубіжному пенсіонери стоять у чергах за їжею, яку наливають у пакети (ФОТО)
- 18:00 “Гарантуємо анонімність”: сіверськодончан закликають пройти опитування щодо потреб у житлі та працевлаштуванні
- 17:00 В одному з луганських гумхабів у Києві відкрили бібліотеку
- 16:10 В Україні затвердили склад уряду під керівництвом Юлії Свириденко: хто за що відповідає
- 16:00 Питаннями ветеранської політики ГУНП Луганщини опікуватиметься ветеран з Дніпра
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12408
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 6407
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4810
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 4237