У Лисичанську при подачі води замерзли труби
В окупованому Лисичанську тимчасово дали воду – замерзли труби. У самопроголошеній «лнр» уперше офіційно сформують російський козачий округ.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
В окремих районах Лисичанська спробували подати воду.
«Вийшло, як завжди то буває в росіян. Крім низки поривів у системі, сталося і замерзання труб. На скарги місцевих окупаційна влада міста не реагує. Підвезення води, як питної, так і технічної, окупанти не організували», - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що у самопроголошеній «лнр» козаки, після нелегального існування протягом останніх 11 років, отримають офіційний статус. Там сформують Луганський козачий округ.
«Відповідне рішення ухвалене, на диво, не окупаційною владою, а за підсумками засідання «великого кола всеросійського козацького товариства». Новий округ увійде до складу так званого «всевеликого війська донського». Слід зазначити, що на сьогодні на захопленій території регіону вже зареєструвалися п’ять первинних козачих товариств, учасники яких «приймають на себе обов’язки» з несення державної служби», - повідомили у ЛОВА.
Нагадаємо, окупантів на віслюках помітили на Сватівщині.
- 349 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Харченко у Києві зустрівся з родинами луганських захисників: які питання обговорювалися
- 15:00 Знищені командні пункти, техніка та особовий склад ворога: СБУ про бойову роботу на Луганщині (ВІДЕО)
- 14:00 «Те, що ви робите, – справжній героїзм»: луганські ДСНСники отримали обласні відзнаки
- 13:00 В Одесі сіверськодончани можуть звернутися до фахівця з соціальної роботи: контакти
- 12:00 «Це твоя Луганщина! Народний костюм як культурний код»: луганчан запрошують на захід у Києві
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 8460
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 6676
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3601
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1233