Луганщина збільшила бюджетну підтримку Сил оборони: що вже придбали
На понад 110 мільйонів гривень збільшили видатки на підтримку Сил оборони у бюджетах Луганщини.
Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.
“Наразі обсяг затверджених у місцевих бюджетах області та програмах видатків на підтримку Сил оборони України на 2025 рік збільшено зі 161,5 млн гривень до 277,3 млн гривень”, - йдеться у повідомленні.
Із загальної суми в обласному бюджеті передбачили 74,2 млн гривень, у місцевих бюджетах територіальних громад – 203,1 млн гривень.
За підрахунками ЛОВА, упродовж січня-лютого з місцевих бюджетів на придбання БпЛА спрямували 163,9 млн гривень, з них коштом обласного бюджету – 45,2 млн гривень.
Засобів радіоелектронної боротьби придбали на 19,4 млн гривень, з обласного бюджету на це пішло 6,1 млн гривень.
“Додаткові понад 110 мільйонів гривень з обласного і місцевих бюджетів спрямували на необхідні для захистку країни заходи”, - наголосив Лисогор.
Нагадаємо, майже третину всіх видатків бюджету Рубіжанської громади у 2024 році склала допомога Силам оборони.
- 277 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Відключення світла в окупованих Лисичанську й Рубіжному: що відомо станом на 7 січня
- 11:00 Куди звернутися по підтримку: у Києві для луганчан діє Центр життєстійкості Нижньодуванської громади
- 10:00 Учасники першого етапу компенсацій ВПО за втрачене житло на ТОТ подали понад 25 тисяч заяв
- 09:00 ЛОВА: Строковиків з окупованої Луганщини змушують воювати, більшість будинків Рубіжного – без комунальних благ
- 08:42 Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 840
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 530
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 509


Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові