Венс дотримується жорсткішої позиції щодо України, ніж Трамп, - Bloomberg
Віцепрезидент США Джей Ді Венс дотримується жорсткішої позиції щодо України, ніж президент США Дональд Трамп.
Про це пише Bloomberg з посиланням на єпровейських чиновників, знайомих із переговорами щодо усунення розбіжностей між Трампом і президентом України Володимиром Зеленським.
"Європейські чиновники, сказали, що віце-президент часто дотримувався жорсткішої позиції, ніж президент. Його підхід відрізнявся від таких фігур, як держсекретар Марко Рубіо, радник з національної безпеки Майк Вальц і спецпосланець в Україну Кіт Келлог, які, здавалося, займали більш помірковані позиції", - йдеться у статті.
Деякі європейські чиновники, які мали приватні зустрічі з Венсом, описують його спілкування як професійне та менш відверто політичне, ніж його публічні виступи.
Роль Венса в зриві переговорів в Овальному кабінеті Трампа з Зеленським 28 лютого підкреслила його потенційний вплив.
Статус Венса як спадкоємця руху MAGA викликає занепокоєння у європейців відтоді, як Трамп призначив його своїм напарником у липні — не в останню чергу через його заяву 2022 року про те, що йому "насправді байдуже, що станеться з Україною так чи інакше".
У той час як Трамп минулого місяця заявив, що "зарано сигналізувати про наступника після закінчення його другого терміну в 2029 році", посада віце-президента робить Венса кандидатом у президенти за замовчуванням.
Нагадаємо, віцепрезидент США Джей Ді Венс обурився, що американці українського походження не підтримують його погляди війну росії проти України, а також назвав її "етнічними розбіжностями".
Ще у липні 2024 року The Washington Post отримав переписку Венса, у якій він зневажливо висловлюється про українську владу.
"Чувак, я навіть не буду приймати дзвінки з України", — сказав він Джонсону в жовтні, приблизно через три тижні після того, як республіканці в Палаті представників заблокували додаткову допомогу, щоб допомогти Києву відбити російське вторгнення. "Двоє високопоставлених хлопців зв'язалися зі мною. Керівник їхньої розвідки. І голова ВПС. Скиглили про F16", - цитує WP слова Венса.
- 194 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького
- 18:00 Кремінська громада виплатила 168 тисяч гривень на підтримку дітей
- 17:00 Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком
- 16:00 СБУ дронами знищила склад боєприпасів під Сіверськодонецьком та завдала ударів в інших містах окупованої Луганщини
- 15:00 Ще понад 50 тис. грн виплатили сіверськодончанам на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 4116
- На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1481
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 839
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 819


В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького
Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком
Загинув 25-річний військовий з Луганщини