Найбільша атака дронів на росію і рекордна на Москву: палали багатоповерхівки і авто (ФОТО)
росія у ніч проти 11 березня зазнала найбільшої атаки ударних безпілотників. Під атакою опинилися девʼять регіонів рф та Підмосков’я.
У міноборони рф заявили, що за ніч російські кошти ППО перехопили та знищили 337 українських безпілотників.
Видання "Агентство" пише, що це найбільша атака БПЛА з початку війни для обох сторін. Для росії раніше наймасштабнішою була атака 14 січня, тоді міноборони рф звітувало про 180 збитих дронів, для України — 23 лютого (267 дронів), нагадує "Медуза".

За словами мера Москви Сергія Собяніна, на підльоті до міста було збито рекордну кількість безпілотників — 74. На Домодєдовській вулиці через падіння збитого дрона пошкоджено дах будинку. Про постраждалих не повідомляється.

У ніч проти 11 березня найсерйозніші пошкодження – у Підмосков'ї. Там постраждали 14 людей, одна людина загинула. Уламки дронів влучили у багатоповерхівки у Видному, Раменському та Люберцях. У Домодєдово згоріла парковка "Міраторга", загиблий працював там охоронцем, та були пошкоджені залізничні колії.

У Липецькій області, за даними влади, внаслідок падіння безпілотника на трасі М-4 поранена одна людина. У Володимирській області уламки збитого БПЛА впали на залізницю в районі станції Юр'євець, є пошкодження.
Слідчий комітет порушив справу про теракт у зв'язку з масованою атакою безпілотників.
Губернатор Московської області Андрій Воробйов опублікував фотографії наслідків атаки безпілотників, на яких написав адреси.
Зазначимо, атака відбулася у день переговорів Києва та Вашингтона у Саудівській Аравії про закінчення війни. Українська влада і командування ЗСУ атаку на рф поки не коментували.
- 332 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ветерани луганської поліції взяли участь у першому дружньому турнірі з петанку
- 17:45 На окупованій Луганщини окупанти використовують церкви для спостереження за прихожанами, - "Жовта Стрічка"
- 16:15 Лисичанська художниця провела майстерклас в Івано-Франківську (ФОТО)
- 15:10 «Задовбали ви з таким ставленням до людей». Жителі на ТОТ Луганщини звернулися до окупантів
- 15:00 Оцінка за лояльність: як росія запроваджує тотальний контроль над дітьми на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Крок за кроком до руху: Як працює реабілітаційний центр Лисичанської багатопрофільної лікарні у Дніпрі 21.01.2026 переглядів: 507
- Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку 22.01.2026 переглядів: 465
- На Запоріжжі загинув 25-річний кремінянин Максим Кононець 24.01.2026 переглядів: 456
- У мережі показали ціни в Сіверськодонецьку 19.01.2026 переглядів: 449







На окупованій Луганщини окупанти використовують церкви для спостереження за прихожанами, - "Жовта Стрічка...
«Задовбали ви з таким ставленням до людей». Жителі на ТОТ Луганщини звернулися до окупантів
ВПО з Луганщини у Києві забезпечили теплим одягом та ковдрами