В’їзд у Рубіжне обмежений: окупанти відповіли, кому дозволяють потрапити до міста
В’їзд у Рубіжне можливий лише з дозволу очільника окупаційної адміністрації. Водночас пепепустки в електронному вигляді не видаються.
Про це йдеться у коментарях на окупаційному ресурсі.
Так, одна з коментаторок поцікавилася, чи можна власнику квартири потрапити до міста на таксі та чи потрібна перепустка для водія.


У відповідь окупаційна адміністрація зазначила, що в’їзд у Рубіжне обмежений та можливий лише з дозволу очільника окупаційної адміністрації. Для отримання перепустки треба подати відповідну заяву, копію паспорта рф та мати “поважну причину”.
Власники житла при наявності документів на нього можуть проїхати у місто без перепустки.
Водночас в електронному вигляді перепустки окупанти не видають.
Нагадаємо, потрапити до окупованого Лисичанська можна лише у вказаний в перепустці день – місто закрите на в’їзд.
- 360 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:30 Частині КНП і КП з Луганщини підтвердили статус критично важливих, серед них є сіверськодонецькі
- 12:00 З березня окупаційна влада на ТОТ може почати масове вилучення дітей з родин, – «Жовта Стрічка»
- 11:00 В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим
- 10:00 Донори передали генератор Сіверськодонецькій громаді: де його використають
- 09:00 ЛОВА: У Лисичанську - один фельдшер «швидкої», ремонт водогону під Алчевськом знову відтермінували
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1622
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1038
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 894
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 735


Частині КНП і КП з Луганщини підтвердили статус критично важливих, серед них є сіверськодонецькі
В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим
Ворог бив з реактивної артилерії на Луганщині