"Я б не завершив": Трамп прокоментував свої слова про закінчення війни в Україні за 24 години
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп сказав, що був "дещо саркастичний", коли заявив у передвиборчій обіцянці вирішити повномасштабне вторгнення Росії в Україну "за 24 години".
Про це він сказав в інтервʼю журналістці Шеріл Еткіссон, фрагмент з якого був опублікований ввечері 14 березня.
Шеріл Еткіссон нагадала Трампу, що під час своєї передвиборчої кампанії він пообіцяв, що "закінчить цю війну за 24 години".
"Ну, я був дещо саркастичний, коли це говорив. Я б не завершив. Насправді я мав на увазі, що я хотів би її завершити, і я думаю, що мені це вдасться", - пояснив свою позицію президент США.
Водночас він відповів на запитання журналістки, який є план на той випадок, якщо російський диктатор Володимир путін не погодиться на припинення вогню.
"Я думаю, він погодиться… Я знаю його досить добре й думаю, що він погодиться", - зазначив Дональд Трамп.
Нагадаємо, що ще кілька років тому, Дональд Трамп неодноразово казав, що "врегулює війну між росією та Україною" ще до своєї інавгурації.
- 467 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 117-та бригада ТРО отримала автомобілі від Луганщини
- 17:00 На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
- 15:00 Діти з Луганщини отримали шкільні рюкзаки напередодні навчального року
- 13:00 Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
- 13:00 Сіверськодончанка Ірина Доценко – про творчість, війну та шлях до дубляжу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1293
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1202
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1171
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 990


На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
На «Лісовій Дачі» з’явився мурал за мотивами мозаїки з Льодового палацу
