Припинення вогню в Україні: президент США назвав дату, коли буде відомо більше деталей
Дональд Трамп, президент США, заявив про домовленість щодо припинення вогню та анонсував більше деталей у понеділок, 17 березня.
Про це він повідомив в інтерв’ю журналістці Шеріл Еткіссон, що вийшло на Youtube ввечері 14 березня.
"Я думаю, що ситуація, в якій ми опинилися, складна. Це було дуже важко. Війна України і росії не мала б ніколи статися. Цього б ніколи не сталося, але це сталося, і ми повинні подивитися, що ми можемо зробити, щоб врятувати багато життів, а також припинити платити мільярди і мільярди доларів. Це величезна сума грошей. 350 мільярдів доларів ми витратили на це", - зазначив президент США.
Дональд Трамп додав, що з цим спробують "щось зробити, але важливіше те, що зараз багато поранених". Згідно з його слів, йдеться про втратить близько 2 000 людей щотижня. Тому робиться "усе можливе", аби зупинити війну.
"Це дуже складна ситуація, ви знаєте, це просто кривава і жахлива війна, і я думаю, що все йде добре. Як ви знаєте, у нас є угода про припинення вогню з українською групою, і ми намагаємось досягти цього з росією також. І я думаю, що поки що все йде добре, ми дізнаємося трохи більше в понеділок, і це, сподіваюся, буде добре. Я не применшую складності всього цього", - розповів американський лідер.
Нагадаємо, що Трамп прокоментував свої слова про закінчення війни в Україні за 24 години.
- 331 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:29 В АРМА назвали кількість квартир, у яких зможуть розселити переселенців
- 09:00 ЛОВА: Жителів окупованої Луганщини позбавляють світла й газу за найменші борги
- 08:34 Понад 20 атак на східних напрямках: ворог намагався просунутися за підтримки авіації
- 08:00 Головні новини на ранок, 9 липня: 100 млрд євро Україні від ЄС, Patriot від Трампа і "сюрприз для путіна"
- 19:00 У Черкасах поховали 23-річного військового з Луганщини. Він загинув поблизу Кремінної (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2076
- Окупанти планують приватизувати п’ять підприємств на Луганщині 02.07.2025 переглядів: 1352
- Муніципальне житло для ВПО та інших категорій: Кабмін запускає новий проєкт 03.07.2025 переглядів: 1001
- СБУ затримала сіверськодончанина, який був у бойовому угрупованні «ОПЗЖ» та грабував людей 02.07.2025 переглядів: 918