путін "хоче завершити війну", а дискусії щодо тимчасово окупованих територій тривають, - Віткофф
Спецпредставник президента Сполучених Штатів Стів Віткофф заявив, що президент США Дональд Трамп та російський диктатор Володимир путін планують телефонний дзвінок наступного тижня.
Про це Віткофф повідомив в ефірі каналу CNN.
За його словами, путін "хоче завершити цю війну". Зокрема американська делегація планує зустрічі з представниками росії та України вже найближчими днями.
"Президент покладається на часові рамки декількох тижнів, і я погоджуюсь з ним. Я сподіваюсь, що ми побачимо певний прогрес у цьому питанні. Ми маємо сфокусуватись на прогресі, якого ми вже досягли", — розповів Стів Віткофф.
Крім того, спецпредставник Трампа сказав, що провів 4-годинну зустріч з путіним, і ця розмова "була позитивною".
Водночас він заявив, що дискусії щодо тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей "тривають".
"4 регіони є критично важливими у наших дискусіях. Ми говоримо з Україною, ми говоримо з європейськими країнами, як Франція, Велика Британія, Норвегія, Фінляндія. Ми говоримо з росіянами про ці регіони", - запевнив Віткофф.
Нагадаємо, що Волц назвав території, якими, на його думку, доведеться поступитися Києву.
- 395 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:15 Ексглаву Держприкордонслужби Дейнеко мобілізували: він очолив Луганський загін
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує старшокласників на день абітурієнта
- 18:00 Понад 607 тисяч медпослуг за рік: на Луганщині підбили підсумки роботи галузі
- 17:00 Сватівська МВА розпочала прийом документів на отримання грошової допомоги
- 16:00 У Києві луганські ВПО можуть звернутися за консультацією до спеціалістів ПФУ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1140
- На війні загинув уродженець Сіверськодонецька Віктор Ярцев 25.02.2026 переглядів: 811
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 719
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 542


Ексглаву Держприкордонслужби Дейнеко мобілізували: він очолив Луганський загін
Понад 607 тисяч медпослуг за рік: на Луганщині підбили підсумки роботи галузі
Сватівська МВА розпочала прийом документів на отримання грошової допомоги