"Відійдуть до путіна" - Волц назвав території, якими, на його думку, доведеться поступитися Києву

"Відійдуть до путіна" - Волц назвав території, якими, на його думку, доведеться поступитися Києву

Радник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Майк Волц заявив, що, ймовірно, Україна буде вимушена піти на територіальні поступки рф.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Така заява прозвучала під інтерв'ю на телеканалі Fox News. Вона була зроблена у відповідь на запитання ведучого щодо того, що Україна не стане членом НАТО.

Зокрема відечий зазначив, що, можливо, Донбас або "райони, які в значній мірі заселені вихідцями з Росії, відійдуть до путіна в результаті будь-якого врегулювання". І Майк Волц погодився з цією тезою.

"Ти ні в чому не помиляєшся. І що важливо, ми обговорюємо всі ці речі з обома сторонами. Ми ведемо ці дискусії з нашими російськими колегами. Ми обговорюємо ці питання з нашими українськими колегами", - розповів радник Трампа.

Він наголосив, що Америка підштовхує обидві сторони "разом з президентом Трампом, головним переговірником, який сповнений рішучості покласти край цій війні".