На фронті загинув патрульний з Луганщини
11 лютого 2025 року на війні загинув патрульний поліцейський Луганської області Олександр Подколзін.
Про це повідомляє патрульна поліція України.
Олександр прийшов у патрульну поліцію у 2017 році. Майже одразу долучився до роти ТОР Луганській області — тоді цей підрозділ тільки формувався.
У 2021 році став одним із перших бійців TacTeam Луганщини. Пройшов жорсткий відбір, складне навчання, і вже за кілька місяців почалося повномасштабне вторгнення.
Олександра згадують колеги та бойові побратими:
"Він швидко став одним із кращих: щодня виконував десятки завдань, затримував злочинців, складав адмінматеріали. Завжди у чудовій фізичній формі, постійно тренувався."
"Спокійний, врівноважений, відповідальний, веселий, щирий. Такі люди, як він, на вагу золота."
"Завжди позитивний, ініціативний. Був і в мінометці, і в піхоті, брався за будь-яку роботу й ніколи не ховався від війни."
Разом із побратимами евакуював близько 45 тисяч цивільних із-під обстрілів у Сіверськодонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Попасній. Там отримав хімічні опіки після ворожого удару по заводу "Зоря", але від лікування відмовився — лишився у строю.
Навесні 2023-го пішов у піхоту бригади "Хижак" під псевдо Фермер. У 2024-му — вивчився на FPV-оператора, брав участь у боях за Торецьк, обороняв Сумщину, де отримав поранення в руку, пройшов реабілітацію та повернувся на передову. 11 лютого Олександр загинув.
У воїна залишилася дружина та донька, яка цього року піде у перший клас.
Нагадаємо, 13 березня попрощалися з загиблим військовим, експоліцейським з Луганщини Олександром Дроздецьким.
- 1552 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримав медаль від Міністерства оборони України
- 18:00 Підписали меморандум про співробітництво між Броварською міськрадою та Сватівською МВА. Про що він
- 17:00 Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
- 16:00 СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
- 15:00 Захисники з Кремінської громади отримають 260 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 762
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 672
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 521
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 519


Окупанти схопили хлопця у Луганську за роботу на ЗСУ (ВІДЕО)
СБУ затримала на Київщині експартійця ОПЗЖ на Луганщині, який фінансував російський бюджет
Луганський адмінсуд витратить 93 тис. грн на налаштування програми «ІС-ПРО»