Засудили зрадницю, яка підбирала «кадри» до окупаційної адміністрації самопроголошеної «лнр»
За доказовою базою Служби безпеки заочно засудили ще одну колаборантку, яка підтримувала ворога та сприяла становленню окупаційної влади на захопленій території Луганської області.
Про це повідомляє Управління СБ України в Черкаській області.
Засудженою є мешканка Кадіївки (Стаханов), яка від початку повномасштабного російського вторгнення рф співпрацювала з агресором.
Окупанти призначили її на посаду директорки «територіального відділення державної установи – республіканський центр зайнятості «лнр» в м. Стахонові».
«На цій «посаді» колаборантка комплектувала «штат» псевдоустанови. Також організовувала перекваліфікацію українських спеціалістів за стандартами рф та їх працевлаштування», – повідомили в СБУ.
За матеріалами Служби безпеки фігурантку визнали винною за двома статями Кримінального кодексу України:
- ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
- ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресорки у складі організованої групи).
Суд призначив їй заочно 15 років тюрми з конфіскацією майна. Крім того, засуджену позбавили права обіймати певні посади на строк 10 років.
Нині зрадниця переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території України.
Розслідування проводили слідчі СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Нагадаємо, слідчі Служби безпеки зібрали докази колабораційної діяльності «заступника начальника головного управління мчс росії по лнр».
- 778 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Під Сіверськодонецьком знову пожежі (КАРТА)
- 18:18 У Лисичанську в ДТП загинула людина (ВІДЕО)
- 17:00 Під Білогорівкою зупинили штурм окупантів (ВІДЕО)
- 16:00 Лисичанський медцентр запрошує на реабілітацію військових та ВПО
- 16:00 Залужний назвав 10 уроків, які вивчили українці за останні роки війни з рф
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 6904
- В одному з будинків окупованого Сіверськодонецька вскриватимуть квартири 28.07.2025 переглядів: 5014
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3745
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 2364