путін намагається змусити українців, що не мають російських паспортів, виїхати з ТОТ, - розвідка Великої Британії
У четвер, 20 березня 2025 року, президент росії Володимир путін підписав указ, який зобов’язує громадян України, які проживають у рф або на тимчасово окупованих нею територіях, "врегулювати свій правовий статус". Вони повинні це зробити до 10 вересня 2025 року або залишити територію.
Цей указ проаналізувало Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.
"Указ путіна майже напевно спрямований на те, щоб змусити громадян України, які відмовляються приймати російські паспорти та громадянство, покинути українську територію, окуповану росією", - йдеться у звіті.
У відомстві наголосили, що путін та російське керівництво продовжують здійснювати політику русифікації на незаконно окупованій українській території в рамках тривалих зусиль щодо викорінення української культури, ідентичності та державності.
"росія помилково й незаконно визначає як окуповані, так і неокуповані території України в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях, а також у Криму як частину російської федерації", - підкреслили у Міноборони Великої Британії.
Це суперечить як заявленому росією визнанню незалежності та суверенітету України після розпаду Радянського Союзу, так і ширшому міжнародному визнанню України.
- 203 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 У Луганську ліквідували співвласника кафе «Кавказ», – «АТЕШ»
- 11:00 Повітряні сили уразили район зосередження росіян у Торецьку
- 11:00 Матері загиблого військового з Луганщини вручили посмертну нагороду
- 10:33 росіяни активізувалися на Запорізькому напрямку: експерт назвав рубежі, на які хоче вийти ворог
- 10:00 ЛОВА: у Рубіжному не вистачає медиків, людей госпіталізують до Старобільська
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що не мають відношення до ремонтників у Сіверськодонецьку 18.03.2025 переглядів: 24857
- «Сіверськодонецьк – це тихий жах». Містяни розповіли окупантам про стан доріг 21.03.2025 переглядів: 4206
- В уряді розробляють “Портфель для ВПО”, який міститиме комплексний пакет послуг, - ЗМІ 18.03.2025 переглядів: 2522
- Ексзаступниця голови Сєвєродонецької МВА перейшла на аналогічну посаду у Рубіжанську МВА 19.03.2025 переглядів: 1402