Трамп визнав, що інформація від росії впливає на американських переговірників
Президент США Дональд Трамп визнав, що інформація від росії впливає на американських чиновників, які займаються переговорами.
Про це він сказав після засідання уряду, коментуючи слова президента України Володимира Зеленського в інтерв'ю Time 24 березня про те, що на деяких членів команди Трампа вплинула російська інформація.
"Ймовірно, на них вплинули, щоб вони врегулювали це питання, тому що Україна хоче, щоб воно було врегульоване. Я думаю, що вони повинні це вирішити, і росія хоче його вирішити. І я думаю, що якби я був президентом, цього б ніколи не сталося. (Держсекретар) Марко (Рубіо) робить чудову роботу, і (спецпосланець) Стівен Віткофф був неймовірним. (Радник президента з питань нацбезпеки) Майк Волц. Над цим працює велика група людей, і вони витрачають значну частину свого робочого дня на врегулювання того, що насправді впливає на нас фінансово, тому що ми віддали так багато грошей", - цитує Трампа Радіо Свобода.
Нагадаємо, в інтерв'ю Time Зеленський висловив занепокоєння ймовірним впливом російської дезінформації на адміністрацію США. Він назвав неправдивими заяви президента Трампа про нібито оточення тисяч українських військових у Курській області.
Незважаючи на хибність таких тверджень, Трамп ці слова повторював. На думку Зеленського посадовці США почали вірити на слово президенту росії володимиру путіну замість власних розвідувальних даних.
Також нагадаємо, що представник президента США Стів Віткофф в інтерв’ю пропагандисту Такеру Карлсону повторив усі російські наративи, зокрема про те, що в українських регіонах, окупованих росією, пройшли референдуми, і що мешканці цих регіонів хочуть жити під владоб рф.
- 191 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Omelta разом з піаністкою Марією Довгун представили англомовний трек «Fading Soul»
- 19:00 У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО
- 18:00 В одній з громад Луганщини запрацювала програма підтримки людей похилого віку
- 17:00 Мешканцям шелтеру для ВПО з Луганщини благодійники передали продуктову допомогу
- 16:00 «Спротив триває». «Жовта Стрічка» поширила символи спротиву в окупованих містах Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 4552
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 875
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 845
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 656


У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО
У колабораційній діяльності підозрюють колишнього керівника нацпарку Держлісагентства України на Луганщині
Окупанти зібралися «відновлювати хімічний кластер» Сіверськодонецька, взявши гроші в борг 