На окупованій Луганщині заново перевіряють чоловіків, – “Жовта Стрічка”
В окупованих Сватовому та Старобільську росіяни змушують чоловіків наново оновлювати дані стосовно рухомого та нерухомого майна.
Про це повідомляє рух "Жовта Стрічка".
За інформацією активістів, чоловікам приходять повідомлення з вимогою з’явитися у "реєстраційні центри" й оновити інформацію про майно (квартири, гаражі, машини).
Там їх змушують проходити додаткову "звірку" – включно з перевіркою документів, реєстрації та номерів телефонів. В опитаних мобілізаційного віку там же беруть підпис на отримання повістки.
Нагадаємо, Центр нацспротиву повідомляв, що у тимчасово окупованому Луганську фіксують нову хвилю фільтраційних заходів. Росіяни посилили “перевірки” на блокпостах — ретельний огляд авто та допити тих, кого підозрюють у проукраїнських настроях.
- 316 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 На Дніпропетровщині відкрили ще один шелтер для ВПО
- 13:04 Колишньного заступника керівника ОПУ суд відправив у СІЗО
- 13:00 Оздоровлять ще 23 дитини з Луганщини
- 12:12 ISW: росія прагне повної капітуляції України
- 12:00 Луганчанки можуть взяти участь у менторській програмі та виграти грант на розвиток бізнесу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2025 переглядів: 3160
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2710
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві 28.04.2025 переглядів: 2488
- Україна втратила винищувач Су-27: що відомо 28.04.2025 переглядів: 2187