В Україні у четвер буде до +17, але незабаром прийде похолодання
У четвер, 27 березня, в більшості областей України протягом дня стовпчики термометрів піднімуться до +12+17 градусів. Але згодом знову буде період з похолоданням.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, 27 березня, у західних областях та в прибережних районах буде свіжіше +10+13 градусів.
Дощі різної інтенсивності пройдуть в західних та північних областях. Більш інтенсивні опади очікуються завтра у Чернівецькій області - вплив південного циклону. Також є ймовірність дощу завтра на Одещині та Луганщині.
На решті території України - без істотних опадів.
У Києві 27 березня якісь істотні опади - навряд. У столиці завтра передбачається тепла погода, вдень повітря прогріється до +15 градусів.
"Надалі градуси скакатимуть то вгору, то вниз", - зазначила Діденко, - "Періоди з похолоданням очікуються і незабаром".
- 412 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 117-та бригада ТРО отримала автомобілі від Луганщини
- 17:00 На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
- 15:00 Діти з Луганщини отримали шкільні рюкзаки напередодні навчального року
- 13:00 Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
- 13:00 Сіверськодончанка Ірина Доценко – про творчість, війну та шлях до дубляжу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1283
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1189
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1152
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 980


На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
На «Лісовій Дачі» з’явився мурал за мотивами мозаїки з Льодового палацу
