Окупанти тиснули біля населених пунктів Луганщини на Лиманському напрямку
Поблизу Надії та у бік Греківки атакували окупанти на Луганщині минулої доби.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.
За інформацією Генштабу, на Лиманському напрямку ворог атакував 16 разів.
“Намагався вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Надія, Ямполівка та в бік Греківки, Нового, Новомихайлівки, Зеленої Долини”, - йдеться у повідомленні.
Загалом, протягом минулої доби на фронті зафіксували 183 боєзіткнення.
Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах одного ракетного удару, застосувавши п’ять ракет та 94 авіаудари, скинувши 179 керованих авіаційних бомб. Крім цього, здійснив 5899 обстрілів, зокрема 145 - із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 2853 дрони-камікадзе.
Нагадаємо, 27 березня Сили оборони відбили атаки росіян у районі Надії та Білогорівки.
- 395 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1056
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 436
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 420
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 400


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин