Росіяни атакували Дніпро: відомо про загиблих і десятки постраждалих (ФОТО) (ОНОВЛЕНО)
Ввечері п'ятниці, 28 березня російська армія атакувала Дніпро безпілотниками, виникло кілька пожеж.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
"Вибухи лунають у Дніпрі. Через атаку БпЛА виникло кілька пожеж", - написав Лисак.
Згідно з його слів, масштабна пожежа сталася у ресторанному комплексі. Також зайнялися також багатоповерхівка та приватні будинки.
За інформацією, на ранок 29 березня загалом постраждала 21 людина. Наймолодшим серед них – 19 років. Найстаршому – 74. У лікарнях залишаються 13 потерпілих.
"За уточненими даними вогнем знищені чотири приватні будинки, ще щонайменше десять пошкоджені. Понівечені й декілька багатоповерхівок, навчальний заклад, адмінбудівля, складські приміщення, гаражі", - перерахував Сергій Лисак.
Потрощені десятки автівок, є знищені мотоцикли.
У ДСНС повідомили, що пошкоджено дві одиниці пожежно-рятувальної техніки.
Водночас Нацполіція продовжує працювати на місцях та фіксувати наслідки російських ударів.
"Протягом усієї ночі та зараз на місцях атак продовжують працювати слідчо-оперативні групи поліції, вибухотехніки, криміналісти та психологи. Поліцейські опитують людей, збирають речові докази, зокрема вилучають уламки боєприпасів, та фіксують російські воєнні злочини. Огляд місць влучань та прийом заяв триває", - йдеться у дописі.
О 14:47 Лисак повідомив, що збільшилася кількість потерпілих у Дніпрі.
"На зараз – 24, з них 9 – ушпиталені", - написав він.
- 230 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Окупанти судитимуть кремінянина за “шпигунство” на користь українських спецслужб
- 17:00 Україна запровадила санкції проти російського ВПК, спрямовані на виробників дронів з використанням ШІ
- 13:30 «АТЕШ» пошкодив залізницю, якою користуються окупанти у Луганській області
- 10:30 ЛОВА: на кордоні рф та окупованої Луганщини черги, Лисичанськ третій рік без води та світла
- 09:30 Після зустрічі Трампа і путіна країни Північно-Балтійської вісімки виступили на підтримку України (ЗАЯВА)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5942
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3429
- ВПО зможуть отримати держдопомогу на “єОселю”: подробиці від Мінсоцполітики 14.08.2025 переглядів: 2410
- Ще одна громада Луганщини визначає готовність ВПО переїхати у нове місце проживання 13.08.2025 переглядів: 1711