Луганським ВПО у Києві видаватимуть продуктові набори від GEM
У Київський гуманітарний хаб Гірської міської військової адміністрації надійшла партія гуманітарної допомоги від благодійної організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM).
Про це повідомляє Гірська МВА.
Зазначається, що видача продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому хабі, відбуватиметься згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі.
“Це означає, що перед отриманням вам обов’язково зателефонують працівники штабу та повідомлять, коли і як ви отримаєте допомогу, а також повідомлять, які саме документи необхідні для її отримання”, - йдеться у повідомленні.
Хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, 22.
Нагадаємо, GEM знову надає гуманітарну допомогу мешканцям Сіверськодонецької громади та Луганщини.
- 943 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Для лисичан також запустили програму часткової компенсації першого внеску за єОселею
- 09:30 Окупанти 24 рази атакували на Лиманському напрямку
- 19:00 На базі гумштабу Нижньодуванської ТГ виготовляли браслети до Дня ментального здоров’я
- 18:00 260 тис. грн виділили рубіжанам на лікування та у зв’язку з народженням дитини
- 17:00 У Рубіжанській центральній міській лікарні запрацював центр ментального здоров’я
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Моя мрія за ці три роки поки що не змінилася». Історія Анастасії Муранової 05.10.2025 переглядів: 1902
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 1223
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 853
- Захисника з Сіверськодонецька посмертно відзначили орденом «За мужність» II ступеня 07.10.2025 переглядів: 654