Ексочільнику окупаційного «міністерства транспорту лнр» загрожує до 10 років тюрми
Служба безпеки зібрала докази колабораційної діяльності колишнього луганського підприємця. Він ще у 2014 році підтримав російську агресію та з того часу співпрацює з росіянами у структурах окупаційної влади.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
За даними слідства, спочатку зрадник очолював створену самопроголошеною «лнр» «Луганську залізницю», потім став «заступником міністра транспорту та інфраструктури». У 2023 році керівник самопроголошеної «лнр» пасічник своїм «наказом» призначив його «в.о. міністра».
«На цій посаді колаборант забезпечував функціонування транспортної системи для потреб військових угруповань країни-агресорки на східному фронті. У березні 2025 року фігурант позбувся «міністерського портфелю» - тепер він є «першим заступником» нового очільника «мінтрансу лнр», – пояснили в СБУ.
СБУ повідомила йому про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність), санкція якої передбачає до 10 років ув’язнення та конфіскацію майна.
Триває досудове розслідування, яке проводять слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури колишньому судді з Луганщини заочно повідомили про підозру у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 1 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).
- 525 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1573
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1284
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1085
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 797


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
