Житло для ВПО: Європейський банк надає 50 млн євро на пільгове кредитування для 1100 родин
Банк розвитку Ради Європи надає Україні 50 млн євро на пільгове кредитування для близько 1100 родин ВПО.
Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.
"Ухвалюємо рішення щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Банк розвитку Ради Європи надає Україні 50 млн євро. Цих коштів вистачить на пільгове кредитування для близько 1100 родин ВПО", - зазначив він.
Крім того, уряд залучає 100 млн євро або понад 4,8 млрд грн від цього ж банку в межах проєкту НОME.
"За ці кошти будемо виплачувати компенсації власникам знищеного житла за програмою єВідновлення", - додав Шмигаль.
Він нагадав, що минулого року банк допоміг профінансувати 2,8 тисяч житлових сертифікатів. Завдяки новому фінансуванню зможемо оплатити ще 3,6 тисяч сертифікатів на придбання житла.
"Крім того, проєкти відновлення в житловій сфері нам допомагає фінансувати Світовий банк, зокрема через ініціативу НОРЕ. За її рахунок уже понад 87 тисяч українців отримали відшкодування за пошкоджене житло. А також плануємо в межах проєкту НОРЕ відновити до 200 багатоповерхівок", - зазначив Шмигаль.
Читайте також: Виплати ВПО, страховок, перерахунок пенсій, субсидії: що зміниться з 1 квітня
- 649 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Екскерівник Луганської ОВА Сергій Гайдай купив мотоцикл за майже 650 тис. грн
- 18:00 Як голосували нардепи від Луганщини за закон про реформацію САП та НАБУ
- 17:00 Понад півтисячі дітей-сиріт з Луганщини оголосили у розшук, – ЛОВА
- 16:15 Що буде далі з НАБУ і САП: Зеленський зустрівся з антикорупційними органами, нардепи готують скасування обмежень
- 16:00 Харченко розпорядився провести аудит у департаменті АПР
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5208
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5159
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4520
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 1790