Сибіга закликав посилити тиск на Москву
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прокоментував масовану ракетну атаку росії на українські міста.
Про це йдеться в його профілі у соцмережфі Х.
"Ще одна масштабна російська повітряна атака по всій Україні цього ранку. Балістичні ракети по Києву та інших містах, рої ракет і дронів у багатьох регіонах, а також авіаційна бомба по багатоповерховому житловому будинку в Куп’янську, що призвело до поранень серед цивільного населення", - повідомив він про події останньої доби.
Він наголосив, що єдиною відповіддю росії на пропозиції Сполучених Штатів щодо повного припинення вогню досі було лише подальше завдання ударів ракетами, дронами і бомбами по Україні та її народові.
"Час посилити тиск на Москву", - закликав Андрій Сибіга.
У неділю, вранці 6 квітня, під час ракетної атаки росіян у Києві виникли займання. Мер міста Віталій Кличко повідомив, що пожежі зафіксовані в Дарницькому, Соломʼянському та Оболонському районах міста.
Начальник Київської міської військової адміністрації. Тимур Ткаченко розповів, що попередньо відомо, що одна людина загинула, троє - поранені (з них 2 - госпіталізовані). Щодо інших постраждалих - інформацію уточнюємо.
Водночас у Сумах внаслідок російської атаки відбулось влучання 8 "шахедів" по цивільній інфраструктурі. Пошкоджені адміністративні, складські приміщення, автомобільна та інша техніка одного з підприємств.
У Миколаєві внаслідок падіння уламків та дії вибухової хвилі виникло дві пожежі у приватних домоволодіннях. Також пошкоджено 13 приватних будинки та автомобіль. Поранено чотири людини: жінки 49-ти, 67-ми й 72-ох років та 57-річний чоловік.
Водночас у Куп’янську КАБ влучив у 9-й поверх житлового багатоквартирного будинку. Відбулось загоряння балконів з 2-го по 7-й поверх та чотирьох квартир. Частково пошкоджений даний будинок та пошкоджено скління вікон в трьох багатоквартирних будинках.
Внаслідок обстрілу постраждали 67-річний чоловік та 78-річна жінка.
Також у ніч на 6 квітня атакувала Черкащину. Через падіння уламків дронів є пошкодження, зокрема, житлового будинку та лінії електропередачі.
Крім того, внаслідок атаки на Хмельниччину місцева жителька отримала травми. До того ж пошкоджено приміщення житлового будинку, літньої кухні, два підсобних приміщення та три автомобілі.
- 268 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 807
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 652
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 584
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 517


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо