Окремим категоріям рубіжанських педагогів встановили доплати з бюджету громади
Начальник Рубіжанської МВА Андрій Юрченко підписав розпорядження, яким передбачили доплату педагогічним працівникам, які працюють у несприятливих умовах.
Про це Юрченко повідомив на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, згідно з документом, з міського бюджету спрямують майже мільйон гривень на доплати вчителям закладів позашкільної та дошкільної освіти, Рубіжанської дитячої школи мистецтв, Інклюзивно-ресурсного центру та Центру професійного розвитку педагогічних працівників.
Розмір щомісячних доплат становить:
- з 1 квітня 2025 року - 1300 грн;
- з 1 вересня 2025 року та до кінця календарного року, в якому припинили або скасували воєнний стан, 2600 грн.
“Нагадаємо, що Постанова Кабінету Міністрів України встановила таку доплату лише для педагогів закладів загальної середньої освіти, фактично залишивши без уваги інших освітян, які фінансуються з місцевого бюджету. Така ситуація створила несправедливу нерівність, яку ми вирішили усунути власними зусиллями”, - пояснив Юрченко.
Раніше повідомялося, що сіверськодонецьким медикам та освітянам виплачуватимуть допомогу на оренду житла.
- 312 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Понад 400 тисяч гривень надала Попаснянська громада мешканцям на лікування
- 19:00 У Франківському хабі діти - ВПО з Луганщини проходили зимовий квест «Новорічний БУМ!»
- 18:00 Жителі Лисичанського шелтеру передали смаколики Захисникам та Захисницям до Нового року
- 17:00 Бригада КНП "КДЦ" у грудні надала медичну допомогу понад 400 людям
- 16:00 SD.UA про те, як жило медіа у 2025 році
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3185
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 619
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 531
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 517


SD.UA про те, як жило медіа у 2025 році
«Допомогу пацієнтам надають люди без базових знань». На окупованій Луганщині гостра криза у медицині, - ЦНС
Окупанти скасували комендантську годину на новорічні свята, Сіверськодонецька це не стосується