На окупованій Луганщині людям замість "швидкої" пропонують добиратися на таксі до лікарень
Опубліковано 10.04.2025 - 18:00
Через нестачу персоналу та автівок “швидкої допомоги” мешканцям окупованої Луганщини чекати приїзду лікарів доводиться близько години навіть у випадках, коли травми серйозні.
Про це повідомляє "Жовта Стрічка".
Активісти руху зазначають, що на лінії екстрених служб людям радять викликати таксі та самостійно їхати до лікарні, адже бригад “швидкої” не вистачає.
“російська окупаційна адміністрація не вважає це питання пріоритетним. У лікарнях людям прямим текстом кажуть, що чекати “швидку” доведеться не менш як годину, навіть у межах Луганська. У селах ситуація в рази гірша”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, раніше Луганська ОВА повідомляла, що у невеликих населених пунктах Луганщини окупанти закривають станції швидкої допомоги.
- 330 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У Сіверськодонецьку згоріла АЗС, окупанти причиною вказують “приліт” дрона (ВІДЕО)
- 16:00 Аудитори Луганської ОВА перевірять Лисичанський коледж щодо використання коштів
- 15:00 Підприємців Луганщини запрошують на форум «Бізнес Луганщини – імпульс для змін»
- 14:00 Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати
- 13:00 Понад пів сотні дітей оздоровила Айдарська СВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10607
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1882
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 899
- «По ходу, й ця зима без опалення буде», - сіверськодончанин про один з районів міста 15.09.2025 переглядів: 838