Російські "шахеди" тепер розкидають вибухівку, яка невідомо коли здетонує (ФОТО)
Російські війська почали застосовувати БпЛА, що розкидають вибухонебезпечні предмети. Коли вони вибухнуть - невідомо.
Про це повідомляє МВС.
Зазначається, що вибухонебезпечні предмети росіяни використовують для ураження будь-якого з регіонів України.
"Ризик надзвичайно високий й через те, що час вибуху таких боєприпасів невідомий", - наголошує МВС.
Відомство показало фото таких предметів, які розкидають безпілотники рф.
"Уважно подивіться на фото — так можуть виглядати ці вибухонебезпечні предмети. Зображені вибухонебезпечні предмети вилучені в Києві, зовнішній вигляд може відрізнятися", - наголошується у повідомленні.
МВС радить попередити близьких, а якщо побачили підозрілий предмет, не підходити, не чіпати, а зателефонувати 101, 102 чи 112.
Нагадаємо, за інформацією ЦПД, протягом 15 днів "енергетичного припинення вогню" російська армія вбила більше людей в Україні, ніж за аналогічний період до нього. У ЦПД підрахували, що з 25 березня по 8 квітня росія здійснила шість масованих атак на Україну і вбила 36 людей, серед яких дев'ятеро — діти.
- 354 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Псевдопрокурора з окупованої Луганщини в Івано-Франківську засудили до 15 років ув'язнення
- 17:00 Допомога Луганщини Силам оборони у 2025 році перевищила мільярд гривень
- 16:02 “Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
- 16:00 «Зимова підтримка»: перші українці отримають виплату 6500 гривень
- 15:00 Луганчан запрошують долучатися до складу Ради ВПО при обласній адміністрації
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 923
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 829
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 689
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 639


“Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
“10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька