Сіверськодончанина та лисичанина, які у 2022 році приєдналися до окупантів, судитимуть за держзраду
Працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо двох колишніх правоохоронців з Луганської області, які після початку повномасштабного вторгнення добровільно перейшли на бік ворога. Обвинувальні акти скерували до суду.
Про це повідомляє Теруправління ДБР у Хмельницькому.
Один із фігурантів — уродженець Сіверськодонецька — на момент окупації завершував навчання в університеті та проходив службу в одному з правоохоронних органів. У червні 2022 року, після захоплення міста російськими військами, замість прибуття на нове місце служби, він добровільно приєднався до окупаційної влади.
Інший перебіжчик, мешканець Лисичанська, до окупації обіймав посаду у територіальному управлінні Служби судової охорони в Луганській області. Після захоплення міста в липні 2022 року він також перейшов на бік ворога та почав передавати окупантам інформацію про судову систему в регіоні.
Обидва зрадники працевлаштувались у «мвс лнр» та активно сприяли діяльності окупаційної адміністрації.
Їх обвинувачують у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво здійснює Хмельницька обласна прокуратура.
Нагадаємо, за матеріалами СБУ повідомили про заочну підозру двом зрадникам, які служать в окупаційній прокуратурі та поліції на Луганщині.
- 551 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
- 15:00 Учениці Сіверськодонецької художньої школи здобули призові місця на міжнародному конкурсі
- 14:00 Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
- 13:00 На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
- 12:00 НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1065
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 989
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 914
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 880


Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника