До 15 років тюрми загрожує двом жителям Луганщини за службу в окупантів
За матеріалами СБУ повідомили про заочну підозру двом зрадникам, які служать в окупаційній прокуратурі та поліції на Луганщині.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
Один із них до широкомасштабної війни працював заступником керівника окружної прокуратури.
«У лютому 2022 року він добровільно залишився на окупованій території й запропонував свої послуги окупантам. Зловмисник брав участь у сюжетах російських пропагандистів, де озвучував кремлівські фейки про натівські військові бази на Луганщині», - йдеться у повідомленні.
Окупанти призначили його «помічником прокурора» у «прокуратурі Старобільського району лнр». Експрокурор отримав підозру у державній зраді за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.
Другий зрадник служить окупаційній поліції. У квітні 2023 року чоловіка призначили начальником «відділення з питань міграції мвс рф «Міловський», де він розгорнув діяльність з примусової видачі російських паспортів жителям Мілового.
Згодом фігуранта призначили заступником начальника поліції з оперативної роботи «відділу мвс рф «Міловський». Фігуранту інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України). За цей злочин йому загрожує до 15 років ув’язнення.
Триває досудове розслідування.
Оперативні та слідчі заходи проводять співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у взаємодії з ТУ ДБР в м. Краматорськ за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру двом “керівникам” окупаційної влади Луганщини, третього – оголосила у розшук.
- 301 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Поліція Луганщини запрошує на роботу ветеранів та ветеранок
- 16:00 Вже у 16 школах окупованої Луганщини ввели оцінки за поведінку
- 14:00 Мешканців багатоквартирних будинків на окупованій Луганщині зобов’яжуть сплачувати внески за капремонт житла, - ЦНС
- 12:00 Окупанти вводять цифровий рубль на Луганщині, щоб сховати інфляцію. Ціни на тепло підвищать майже на 20%
- 10:10 Співак Mr. Vel з Луганщини став четвертим на нацвідборі на Євробачення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1476
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1027
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 818
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 637


Поліція Луганщини запрошує на роботу ветеранів та ветеранок
Вже у 16 школах окупованої Луганщини ввели оцінки за поведінку
Мешканців багатоквартирних будинків на окупованій Луганщині зобов’яжуть сплачувати внески за капремонт житла...