Мешканців Луганщини закликають розказати правду про життя в окупації
Жителів Луганської області, які пережили окупацію, бачили обстріли, знущання, примусову мобілізацію, тортури тощо закликають розказати про це анонімно та безпечно через сайт Svidok.org або Telegram-бота: @SvidokNoteBot.
Якщо людина й надалі знаходиться на окупованих територіях, то вона може зберегти спогад та опублікувати його пізніше.
Свідчення про воєнні злочини передадуть до Офісу Генпрокурора та Міжнародного кримінального суду.
“Луганщина — одна з найперших регіонів, що відчула на собі окупацію. Світ майже не знає, що насправді відбувається, бо надто мало свідчень. Але мовчання — це те, чого хоче ворог аби маніпулювати та дезінформувати світ. Долучіться до розголосу — разом змусимо світ побачити правду й покарати винних. Ваше свідчення є доказом воєнного злочину. Не мовчіть. Розкажіть. Збережіть. Притягнімо винних до відповідальності”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, український рух спротиву “Жовта стрічка” повідомив, що до них приєдналися нові активісти в окупованому Сєвєродонецьку.
- 393 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Громада Луганщини визначає потребу ВПО в компенсації за програмою «єОселя»: опитування
- 18:00 Окупанти хочуть заборонити у школах усі месенджери, крім MAX, - Спротив
- 17:00 З дворів в окупованому Сіверськодонецьку не вивозять сміття, воно починає горіти
- 16:00 Майже мільйон гривень допомоги отримали мобілізовані й добровольці з Лисичанської громади у 2025 році
- 15:00 “Це моя земля. Я буду за неї гризти горло”, — морпіх з Луганщини, який пройшов полон, про мотивацію служити
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Епідемія поширюється зі швидкістю світла!” У Сіверськодонецьку потерпають від клопів 09.09.2025 переглядів: 50590
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 4517
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3217
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1140