На Покровському напрямку загинув захисник з Луганщини
Опубліковано 22.04.2025 - 11:00
На фронті загинув захисник зі Сватового Віталій Чернецький.
Про це повідомляє Сватівська РВА.
Віталій Чернецький народився у Сватовому у 1994 році. Загинув під час виконання бойового завдання на одному з найгарячіших напрямків - Покровському.
“У травні 2024 року, під час запеклих боїв, з Віталієм було втрачено зв’язок, і впродовж тривалого часу він вважався зниклим безвісти. На жаль, результати експертизи остаточно підтвердили найстрашніше - Віталій загинув, захищаючи Україну”, - розповіли в адміністарції.
Нагадаємо, 29 травня 2024 року на Донеччині загинув сватівчанин Микола Співак.
- 1164 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ССО уразили на окупованій Луганщині ремонтну базу загарбників
- 18:26 Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
- 15:07 Президент відзначив двох луганських рятувальників
- 13:35 Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн
- 12:00 Окупанти похвалилися прогресом: у Луганську з’явилася перша фотобудка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3144
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 584
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 470
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 468


Бійцю бригади "Рубіж" Андрію Пальоному посмертно присвоїли звання Героя України
Президент відзначив двох луганських рятувальників
Луганська прокуратура замовить послуги стоянки на понад 180 тис. грн