"Великоднє перемир'я завдало нам більше шкоди", - 66 бригада, що воює на Донбасі
На Донбасі, на Лиманському напрямку, в зоні відповідальності 66 механізованої бригади, великоднє перемир'я завдало більше шкоди.
Про це в ефірі "Суспільне.Новини" розповіла речниця 66 окремої механізованої бригади імені Мстислава Хороброго Анастасія Блищик.
За її словами, за минулу добу відбулося більше 10 атак на Лиманському напрямку,
"Насправді більше шкоди нам заподіяло це так зване великоднє "перемир’я", тому що, як тільки путін оголосив, що буде "затишшя" на передовій, за декілька годин ми відчули це "затишшя", наші позиції зазнали масованого артилерійського обстрілу, противник застосовував і ударні БпЛА, а на один із механізованих батальйонів вони пішли штурмом піхоти", - повідомила Блищик і додала, що російська армія використала цей час, щоб покращити своє тактичне положення.
"Ми бачили, як вони підтягують свою піхоту до переднього краю разом з озброєнням – це і РПГ, і кулемети. Зафіксувала наша аеророзвідка, як більш ніж 120 російських окупантів за цей час так званого "великоднього перемир’я" розосередилися в посадках, в лісосмугах, у зруйнованих будівлях і бліндажах. І як тільки "карета перетворилася на гарбуз", тобто закінчилися так зване "великоднє перемир’я", то росіяни пішли в масований наступ піхотою", - розповіла Блищик.
Вона підкреслила, що воїни 66 бригади спостерігали і бачили, де росіяни накопичували сили, тому очікували на цей штурм.
Нагадаємо, путін оголосив про "великоднє перемир'я", яке тривало до 00:00 20 квітня, але за повідомленням української сторони, рф його порушувала. Після цього путін запропонував двосторонні переговори з Україною вперше з 2022 року.
Франція вважає, що "великоднє перемир'я було маркетинговою операцією" Москви, спрямованою на президента США Дональда Трампа.
- 340 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанська громада надає грошову допомогу пораненим військовим: умови та порядок
- 17:30 У Дніпрі святковий концерт проведуть сіверськодонецькі колективи (АНОНС)
- 16:00 Для виведення ринку з тіні податок за здачу житла в оренду можуть зменшити до 7%
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1212
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 606
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 496
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 486


Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині