За співпрацю з ворогом до 8 років тюрми засудили ексдепутата з Луганщини від «опзж»
За матеріалами Служби безпеки судовий вирок отримав ще один зрадник, який очолив підрозділ окупаційної адміністрації на Луганщині. Фігурантом є депутат Новопсковської селищної ради 8 скликання від «опзж», ексочільник одного із старостинських округів.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
Встановлено, що він відмовився виїхати на підконтрольну територію і вже у березні 2022 року добровільно пішов на співпрацю ворогом.
Під час окупації Айдару (колишній Новопсков) зловмисник добровільно зайняв посаду начальника «відділу забезпечення життєдіяльності села Риб`янцеве адміністрації Новопсковського району лнр».
Він брав активну участь у заходах на підтримку рішень окупаційної «влади», сприяв агресору у підпорядкуванні окупантам життя місцевої громади.
Суд визнав зловмисника винним у колабораційній діяльності та засудив до 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.
Оскільки він переховується на тимчасово підконтрольній ворогу території, вирок винесли заочно.
Засудженого оголосили у розшук. Термін відбування покарання рахуватиметься з моменту затримання.
Досудове розслідування проводило ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, засудили двох луганчан, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька, Лисичанська та Рубіжного.
- 615 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанська громада надає грошову допомогу пораненим військовим: умови та порядок
- 17:30 У Дніпрі святковий концерт проведуть сіверськодонецькі колективи (АНОНС)
- 16:00 Для виведення ринку з тіні податок за здачу житла в оренду можуть зменшити до 7%
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1211
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 606
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 485
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 483


Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині