Назвали середній розмір пенсії жителів Луганщини
Середній розмір пенсії цивільних луганчан складає 7 221,93 гривні.
Про це йшлося на засіданні колегії ГУ Пенсійного фонду України в Луганській області, де підбили підсумки діяльності в I кварталі 2025 року, повідомляє Луганська ОВА.
Так, у I кварталі пенсійні виплати отримували майже 222 тисячі луганчан. Страхові виплати по Луганській області у 2025 році отримали 7,4 тисячі осіб.
“Середній розмір пенсії цивільних пенсіонерів складає 7 221,93 грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився на 795,14 грн, тобто на 12 %”, - розповіли у ЛОВА.
Зазначається також, що перевиконання надходжень з єдиного соціального внеску дозволило виконати загальний план надходжень на 117,5 % та залучити до бюджету додаткові кошти у сумі 119 млн грн.
“Серед підприємств, які мають заборгованість по внесках до пенсійної служби, більша частина тих, що перебувають в процедурах банкрутства або з безнадійним статусом боргу”, - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що жителі Луганщини у топ-5 областей за розміром пенсії.
- 494 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:00 Головні новини на ранок, 18 липня: Словаччина знімає вето на санкції, Мерц анонсує поставку далекобійної зброї, УПЦ МП...
- 19:00 У Рубіжному пенсіонери стоять у чергах за їжею, яку наливають у пакети (ФОТО)
- 18:00 “Гарантуємо анонімність”: сіверськодончан закликають пройти опитування щодо потреб у житлі та працевлаштуванні
- 17:00 В одному з луганських гумхабів у Києві відкрили бібліотеку
- 16:10 В Україні затвердили склад уряду під керівництвом Юлії Свириденко: хто за що відповідає
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12408
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 6413
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4818
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 4411