Єдина представниця від України. Сіверськодончанка перемогла на міжнародних тенісних змаганнях
Опубліковано 28.04.2025 - 16:00
Випускниця сіверськодонецької КДЮСШ №1 Софія Шередега здобула золоту медаль на міжнародному юнацькому Контендері в Сараєво (Боснія і Герцеговина). Софія там – єдина представниця від України.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Дівчина разом у парі зі словацьким спортсменом Pavol KOKAVEC посіла перше місце в мікстовому турнірі.
Пара вдало відіграла чотири поєдинки на змаганнях для 19-річних гравців, а у фіналі зустрілася з румунськими тенісистами. У підсумку здобула перемогу з рахунком 3:0.

Нагадаємо, вихованка КДЮСШ 1 Сіверськодонецька Олена Чернявська у складі команди «TTC Frýdek-Místek» здобула перемогу у змаганнях з тенісу настільного з рахунком 5:1.
- 561 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:05 Сіверськодонецький ЦПМСД у Кам'янському та «Лісова дача» на Закарпатті отримали генератори
- 14:02 Ветеран з Луганщини взяв три золота на чемпіонаті Європи з пара лазер-рану, парабіатлу та паратріатлу
- 13:00 Харченко розказав яка ситуація зі шкільною мережею та онлайн-освітою на Луганщині
- 12:00 Коли родина виїжджала з Лисичанська, їхню долю вирішив кидок монети: історія Олени Хоміч
- 11:20 Понад 900 млрд грн: в екоінспекції оновили дані про школу довкіллю Луганщини через війну
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 890
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 768
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 768
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 752


Сіверськодонецький ЦПМСД у Кам'янському та «Лісова дача» на Закарпатті отримали генератори
Ветеран з Луганщини взяв три золота на чемпіонаті Європи з пара лазер-рану, парабіатлу та паратріатлу
Харченко розказав яка ситуація зі шкільною мережею та онлайн-освітою на Луганщині
