Венс впевнений, що війна рф в Україні не завершиться найближчим часом
Віцепрезидент США Джей Ді Венс вважає, що війна росії проти України не зможе закінчитися найближчим часом.
Про це він сказав в інтерв'ю Fox News.
"Це не закінчиться найближчим часом. Так, звичайно, українці обурені тим, що до них вторглися. Але чи продовжуватимемо ми втрачати тисячі і тисячі солдатів за кілька кілометрів території тим чи іншим чином?" - cказав Венс.
Він висловив обережний оптимізм щодо перспектив переговорів між росією та Україною.
"Важко сказати, що "я впевнений". Рішення приймати росії та Україні. Ми лише залучаємо їх до розмови. Ми зараз у тому місці, коли треба сказати "достатньо" загибелі тисяч і тисяч молодих людей", – заявив Венс.
Він зазначив, що зараз перед адміністрацією США стоїть питання, як допомогти росії та Україні "знайти компроміс" для закінчення війни, яка триває вже понад три роки.
Нагадаємо, телеканал CNN підрахував, що Дональд Трамп щонайменше 53 рази публічно обіцяв завершити війну в Україні за 24 години. Зокрема, 21 раз він заявляв про це у 2023 році під час передвиборчих мітингів у США та інших заходів. У 2024 році було 32 такі заяви.
"Обіцянка швидкого закінчення війни була тверезою основою заздалегідь написаних промов Трампа на мітингах. Він сформулював цю обіцянку як ключовий компонент свого порядку денного на другий термін і обґрунтовував її заявами про свою "авторитетність" як лідера, свою історію як "миротворця" і знання володимира путіна та Володимира Зеленського", – наголошують у CNN.
У нещодавньому інтерв'ю, присвяченому 100 дням на посаді Трамп сказав, що "жартував", говорячи про це.
- 230 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 На Львівщині прощаються з загиблим захисником з Луганщини Сергієм Горобинським
- 13:00 СБС уразили ще дві електропідстанції на окупованій Луганщині
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини поглиблюється криза інфраструктури через масові знеструмлення, ціни на пальне зростають
- 09:30 На Луганщині ворог завдав серію ударів з повітря
- 19:00 Жителів Луганщини запрошують на офлайн-захід із працевлаштування в Києві
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На окупованій Луганщині розпочалася валютна криза. Вода в Алчевську непридатна для використання 07.07.2026 переглядів: 1589
- На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном 07.07.2026 переглядів: 1113
- У Вінниці попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Олександром Ширяєвим 09.07.2026 переглядів: 936
- «Вони вас не розчарують». Бойко анонсувала кадрові зміни у керівництві МВА 10.07.2026 переглядів: 885


На Львівщині прощаються з загиблим захисником з Луганщини Сергієм Горобинським
На Луганщині ворог завдав серію ударів з повітря
Трьом луганчанам, які воювали проти ЗСУ, загрожує 15 років ув'язнення
