За рік після початку наступу: українські військові показали, який вигляд має Вовчанськ
Військовослужбовці 34 окремого мотопіхотного батальйону Вовкодави 57 ОМПБр показали фото з Вовчанська Харківської області.
Його можна побачити на їхній сторінці у Facebook.
"Поки ми їх тут тримаємо – ми захищаємо наступні населені пункти. Ми "затягуємо" на себе сили окупантів, які намагаються нас вибити. Цим вони десь ослаблюють фронт, і інші підрозділи – штурмові, десантні, десь просуваються на інших напрямках. А ми тут стоїмо. Така у нас робота", - повідомив "Фартовий", командир "Вовкодавів".
Рік тому, 10 травня 2024 року, росіяни розпочали наступ на Вовчанськ. Всю ніч окупанти обстрілювали місто артилерією, ракетами та авіабомбами, а зранку розпочали штурмові дії. 10 травня 2024 року 34 Окремий мотопіхотний батальйон "Вовкодави" прийняв бій.
За рік місто практично майже зрівняли з землею. Складні умови міського бою перетворилися на майже неможливі, а оборону українським захисникам доводиться тримати в руїнах.
Техніка в місто не заїжджає, а робота артилерії обмежена. Тому в цих умовах на передній план виходить піхота.
Як розповів "Фартовий", рф щодня проводять штурмові дії, безрезультатно намагаючись протиснути оборону. Лише з початку цього року, за 4 місяці, Вовкодави "знешкодили" понад 500 окупантів.
"Вовчанськ став для росіян м’ясорубкою, в яку вони постійно закидають нове м’ясо, доводячи, що людські життя для них - ніщо. Окупанти рівняють колись красиве промислове місто з землею, доводячи, що все, що їм потрібно – територія", - пише 34 Окремий мотопіхотний батальйон "Вовкодави".
- 329 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Зберігаючи зв’язок із домом: поліцейські Луганщини провели захід для дітей
- 18:00 Увели в обіг марки «Луганщина – це Україна!», які розробили студенти вишів області
- 17:00 Історія помічниці судді з Луганщини, яка після окупації продовжила служити українській державі
- 16:00 Харченко вручив нагороди на Алеї Захисників Луганщини. Зеленський присвоїв два генеральські звання та відзначив луганчан
- 15:00 На окупованій Луганщині вигоріло понад 170 га рослинності за вихідні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1320
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1218
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1196
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 1015


Увели в обіг марки «Луганщина – це Україна!», які розробили студенти вишів області
Історія помічниці судді з Луганщини, яка після окупації продовжила служити українській державі
Харченко вручив нагороди на Алеї Захисників Луганщини. Зеленський присвоїв два генеральські звання та відзначив...
