Під час "перемир'я" росіяни збільшили кількість штурмів, - Deepstate
Одностороннє перемир'я, яке оголошували росіяни з 8 по 10 травня, не відбулося.
Таку заяву зробили у Deepstate.
"Про це свідчать дані штурмових дій противника за період так званого "перемир'я" з 8 по 10 травня", - йдеться у повідомленні.
Окупанти провели 193, 196 та 161 штурмову дію відповідно.
"Для порівняння за квітень середньодобова активність складала 155 атак на день, що виглядає не просто як імітація перемир'я, а як нарощення зусиль під брехливі заяви їхнього військово-політичного керівництва", - пояснили аналітики.
У Deepstate звернули увагу на те, що попри всі ці обставини, американські партнери продовжують вірити в слова та дії рф, що "свідчить про проблеми як з розвідкою, так і адекватністю сприйняття реалій найбільшої з часів ДСВ війни у Європі".
"Нема сенсу детально розписувати, але майже на всіх ділянках припинення вогню не було. Були одиничні випадки і все", - підсумували експерти.
Нагадаємо, що 28 квітня путін оголосив ще одне тимчасове припинення бойових дій.
- 95 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Харченко призначив начальницю управління з питань ветеранської політики ЛОВА
- 12:40 Реакція медіа США і Європи на операцію "Павутина": "Перл-Харбор росії", "найруйнівнішй удар...
- 12:00 На Дніпропетровщині є вільні місця у МТП: як поселитися сіверськодончанам
- 11:00 Мешканців Шульгинки запрошують відсвяткувати день села у Києві
- 10:00 У Києві провели спортивні змагання на честь Темура Юлдашева
Найпопулярніші новини за тиждень:
- "На меті було нас спалити. Допомога підійти не могла". Згадуємо 2 червня 2014 року 02.06.2025 переглядів: 2477
- Нараховував собі премії за «інтенсивність»: підозру отримав екскерівник міграційної служби Луганщини 29.05.2025 переглядів: 1035
- Виявили ще одного ДСНС-ка з Луганщини, який перейшов на бік ворога 26.05.2025 переглядів: 975
- Військові, волонтери, громадські діячі, держслужбовці: як вітали Сіверськодонецьк з Днем міста (ФОТО) 25.05.2025 переглядів: 688