Сіверськодончанка - срібна призерка Юнацького чемпіонату Європи з тенісу
Сіверськодончанка Вероніка Матюніна стала срібною призеркою Юнацького чемпіонату Європи.
Про це повідомляє UTTF - Федерація настільного тенісу України.
Фінальний поєдинок для сіверськодончанки Вероніки Матюніної з тенісисткою з Уельсу Anna HURSEY на Юнацькому чемпіонаті Європи був напруженим. Поєдинок завершився з рахунком 4:1 на користь Анни. Вероніка Матюніна стала срібною призеркою.
Вероніка - випускниця сіверськодонецької КДЮСШ №1. У здобутку Вероніки дві медалі чемпіонату – в особистому розряді (срібло) та в міксті (бронза).

Її тренери - Крісті Тот та тренер КДЮСШ №1 Олександр Мінін.
Нагадаємо, сіверськодончанка Вероніка Матюніна перемогла у півфіналі жіночих змагань індивідуального розряду на Юнацькому чемпіонаті Європи з тенісу настільного.
- 317 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Колишній шахтар з Луганщини збив три «шахеди» у різдвяну ніч
- 13:00 Окупанти взялися відновлювати Деркульський кінний завод. Нібито вже є інвестор
- 12:00 Батькам загиблого Михайла Панкова вручили його орден «За мужність» III ступеня
- 12:00 На тлі війни очікується зростання онкологічних процесів: інтерв’ю з гінекологинею-онкологинею з Луганщини
- 11:00 Дружина ветерана з нуля розпочала власну справу та вироблятиме копченості
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3060
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 464
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 433
- Без зв’язку та інтернету людей в кіно у Сіверськодонецьку запрошують прямо на вулиці 19.12.2025 переглядів: 344


Окупанти заарештували луганчанина та звинуватили у роботі на ГУР
Втратила у вогні колекцію вишитих полотен: історія 84-річної переселенки з Сіверськодонецька, яка пережила дві...
росіяни визнали брак нотаріусів на Луганщині. У Сіверськодонецьку руйнуються багатоповерхівки