Завод у Луганську вироблятиме безпілотники для росіян, - ЛОВА
Тепловозобудівний завод в окупованому Луганську вироблятиме безпілотники для росіян. До 2,5 тисяч рублів у самопроголошеній «лнр» штрафуватимуть за паління в громадських місцях.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
На промисловому майданчику місцевого тепловозобудівного заводу росіяни вироблятимуть безпілотні системи. Про це заявили у самопроголошеному «уряді республіки».
«Там упевнені, що серійний випуск БпЛА «має велике майбутнє». Готуються до довготривалої війни та не приховують цього», - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що адміністративну відповідальність встановила «народна рада лнр» за паління в громадських місцях. Порушникам загрожує штраф до 2 500 рублів.
«Поки невідомо, чи стосуватимуться ці обмеження російських військових, на протизаконні дії яких місцеві силові структури зазвичай заплющують очі», - прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, в одному з ліцеїв Луганська навчають управлінню БпЛА та аспектам інформаційної війни.
- 254 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські ВПО на Київщині можуть отримати гуманітарну допомогу – куди звертатися
- 18:00 “Мерзенна та цинічна брехня” від України: окупанти у Сіверськодонецьку заборонили супутникове телебачення
- 17:05 Пенсійний фонд Луганщини за майже 100 тис. грн ремонтуватиме будівлю у Черкасах
- 16:00 Спортсменам зі Щастинської громади виплатили понад 50 тис. грн винагороди
- 15:03 Окупанти планують восени призвати рекордну кількість новобранців, – Спротив
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10650
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 4732
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1930
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 1366