ЛОВА: Лисичани ремонтують житло самостійно, окупанти замаскували підготовку до призову
У Лисичанську вже не чекають показового відновлення – відбудовують будинки своїм коштом. У самопроголошеній «лнр» агітують пройти диспансеризацію та здати норми «ГПО» до початку осіннього призову.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, жителі Лисичанська скаржаться на відсутність допомоги від рф у відбудові житла.
«Для показових робіт в місті обрали декілька найменш пошкоджених багатоповерхівок у центрі, де й завершили роботи за ці майже три роки. Більшість – продовжує чекати. У кого залишилися гроші та можливості, але немає бажання виїхати, – відбудовують житло самостійно, починаючи з купівлі пластикових вікон», – розповіли у ЛОВА.
Також повідомляється, що окупанти приховали за можливістю отримати податкову знижку за щорічну диспансеризацію та виконання нормативів всеросійського фізкультурно-спортивного комплексу «Готовий до праці та оборони» примусову мобілізацію.
«Відповідну роботу доручили прискорити у кремлі. У тому числі й на території так званої «лнр». Зокрема, зарахувати результати та зробити нарахування не до кінця року, як планувалося, а до 1 жовтня. Тобто, до початку осіннього призову на військову службу», – наголосили в обласній адміністрації.
Раніше повідомлялося, що у Лисичанську заселені до 30% квартир.
- 412 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1394
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 796
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 768
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 762


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
