На окупованій Луганщині нова шахрайська схема з міграційною службою
На території самопроголошеної «лнр» почастішали випадки шахрайських дзвінків під виглядом співробітників міграційної служби.
Про це пишуть окупанти.
Зловмисники дзвонять громадянам через месенджери та представляються співробітниками управління міграційної служби. Вони повідомляють про необхідність термінової явки для проставлення відміток або спеціальних печаток у паспорті громадянина рф. Шахраї наголошують, що без цього друку паспорт буде недійсним або обмеженим у використанні.
Пропонують записатися на прийом до міграційної служби шляхом надсилання SMS-повідомлення з посиланням, за яким потрібно перейти та зареєструватися у «реєстрі».
Перехід за посиланням із SMS-повідомлення веде на фішинговий сайт, на якому попросять запровадити персональні дані.
Нагадаємо, раніше у Сіверськодонецьку шахраї вигадали схему виманювання грошей шантажем нібито на допомогу ЗСУ.
Також повідомлялося, що самопроголошена адміністрація окупованого Сіверськодонецька знов попередила про активізацію шахраїв. У коментарях наголосили, що у місті немає зв’язку. Проте виявилося, що шахраї додзвонюються людям за місто, представляючись «Лугакомом» чи співробітниками фсб, та виманюють гроші.
- 359 переглядів
Читайте також:
- ЗСУ уразили ще один міст на Луганщині, який окупанти використовують для військової логістики
- ЛОВА: Студентів-педагогів з Луганщини відправили обробляти рибу на камчатку, а у регіоні більшає перекупників бензину
- На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 ЗСУ уразили ще один міст на Луганщині, який окупанти використовують для військової логістики
- 09:00 ЛОВА: Студентів-педагогів з Луганщини відправили обробляти рибу на камчатку, а у регіоні більшає перекупників бензину
- 08:30 Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 883
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 863
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 850
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 730


ЗСУ уразили ще один міст на Луганщині, який окупанти використовують для військової логістики
Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
