До Дня міста над Сіверськодонецьком замайорів прапор України (ВІДЕО)
Опубліковано 25.05.2025 - 09:30
У 91-шу річницю від створення Сіверськодонецька над містом замайорів синьо-жовтий прапор.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
“Наші луганські прикордонники, наша "Помста" підтримали ініціативу очільника Луганщини Олексія Харченка та першої заступниці начальника Сєвєродонецької МВА Євгенії Бойко і зробили надможливе до Дня народження нашого міста!” – йдеться у повідомленні.
На кадрах видно, як за допомогою дронів на трубу прикріпляють прапор України.
Читайте також: “Сіверськодонецьку - 91 рік: Ось як шість його знакових місць назавжди змінила війна”
- 4560 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В оточенні коригували вогонь: історія луганця та франківця, які провели на позиціях 304 дні
- 17:00 Серебрянський ліс на Луганщині – одна з найбільших екологічних втрат через війну, – ботанік НАН
- 15:00 Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
- 14:00 «Дуже важливо починати «нове життя» поступово: інтервʼю з «тренеркою на підборах» з Сіверськодонецька
- 13:00 13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2186
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1184
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1154
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 1020


В оточенні коригували вогонь: історія луганця та франківця, які провели на позиціях 304 дні
Серебрянський ліс на Луганщині – одна з найбільших екологічних втрат через війну, – ботанік НАН
Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
