Голові ДПСУ вручили найвищу нагороду від Луганщини – «За розвиток регіону»
Керівник Луганської ОВА Олексій Харченко вручив голові Державної прикордонної служби України Сергію Дейнеку найвищу обласну нагороду – почесну відзнаку «За розвиток регіону».
Про це Харченко написав у Facebook.
«Як відомо, голова ДПСУ – колишній начальник Луганського прикордонного загону, тож вирішення проблем наших бійців тримає на особливому контролі. На знак вдячності та поваги за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету України, забезпечення національної безпеки та оборони, зокрема під час служби на Луганщині, вручив Сергію Дейнеку найвищу обласну нагороду – почесну відзнаку «За розвиток регіону», – зазначив Харченко.
Він вручив нагороду голові ДПСУ під час чергового відвідування розташування 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса. Також вони обговорили потреби прикордонників у обладнанні та озброєнні, до забезпечення яких можуть долучитись громади області.
Нагадаємо, засоби радіоелектронної боротьби, дрони, телевізори та зарядні станції Bluetti придбали луганські прикордонники за підтримки Луганської ОДА.
- 460 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 Понад 400 тисяч гривень надала Попаснянська громада мешканцям на лікування
- 19:00 У Франківському хабі діти - ВПО з Луганщини проходили зимовий квест «Новорічний БУМ!»
- 18:00 Жителі Лисичанського шелтеру передали смаколики Захисникам та Захисницям до Нового року
- 17:00 Бригада КНП "КДЦ" у грудні надала медичну допомогу понад 400 людям
- 16:00 SD.UA про те, як жило медіа у 2025 році
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3180
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 617
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 528
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 516


SD.UA про те, як жило медіа у 2025 році
«Допомогу пацієнтам надають люди без базових знань». На окупованій Луганщині гостра криза у медицині, - ЦНС
Окупанти скасували комендантську годину на новорічні свята, Сіверськодонецька це не стосується