У Службі зовнішньої розвідки назвали країну, яка постачає спецхімію, порох і верстати росії
Україна має підтверджену інформацію щодо постачання Пекіном Москві верстатів, спецхімії, пороху.
Про це очільник Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко розповів в інтерв'ю Укрінформу.
"Є інформація, що Китай постачає верстати, спецхімію, порох і компоненти саме на підприємства військового призначення. Ми маємо підтверджені дані по 20 російських заводах", - сказав в інтерв'ю Олег Іващенко.
Також він розказав, щоту 2024-2025 роках було зафіксовано щонайменше п’ять фактів авіаційної співпраці з КНР, мова йде зокрема про обладнання, запчастини та документацію. А у шістьох випадках відбувалися великі поставки спецхімії.
Згідно зі слів Іващенка, на початок 2025 року 80 % критичної електроніки для російських дронів є китайського походження.
Крім того, є підміни, обман у назвах, є фірми-прокладки, через які з Китаю до рф йде все необхідне для виробництва мікроелектроніки.
- 214 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:05 Пенсійний фонд Луганщини за майже 100 тис. грн ремонтуватиме будівлю у Черкасах
- 16:00 Спортсменам зі Щастинської громади виплатили понад 50 тис. грн винагороди
- 15:03 Окупанти планують восени призвати рекордну кількість новобранців, – Спротив
- 14:04 Одна з громад Луганщини на відпочинок дітей направила близько пів мільйона гривень
- 13:00 Оформлення базової соціальної допомоги запустили в Дії: всі деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10646
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 3858
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1927
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 1181