Сили оборони України уразили стоянку військових автоцистерн у Луганську, - «АТЕШ»

Сили оборони України уразили стоянку військових автоцистерн у Луганську, - «АТЕШ»

Сили оборони України у ніч на 23 липня завдали удару по стоянці військових автоцистерн у тимчасово окупованому Луганську.

Про це повідомляє партизанський рух «АТЕШ» із посиланням на свого агента серед військовослужбовців рф.

За даними руху, удар завдали в ніч з 22 на 23 липня по стоянці у Шевченківському (колишній Ленінський) районі міста.

Зазначається, що на момент атаки там перебували п'ять військових автоцистерн, які очікували відправлення для забезпечення 15-ї окремої мотострілецької бригади рф, що діє на Донецькому напрямку.

«У результаті удару автоцистерни так і не вирушили до місця призначення - підрозділ залишився без необхідного забезпечення», - повідомили в «АТЕШ».

Раніше повідомлялося, що у ніч на 23 липня в окупованому Луганську пролунала серія вибухів. Після цього в одному з районів міста було видно сильне зарево.