До Дня міста сіверськодонецькі художники підготували виставку (ФОТО)
До 91-річчя Сіверськодонецька учні КЗ "Сєвєродонецька дитяча художня школа" підготували виставку творчих робіт.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
“Всі картини – це відтворення тих місць і спогадів, які були за мирних часів у нашому місті. Їхня тематична творчість про те, що Сіверськодонецьк – це Україна. Їхні живописи, як віконця у майбутнє”, – йдеться у повідомленні.
Керівник – Юлія Боярчук.
Нагадаємо, у 91-шу річницю від створення Сіверськодонецька над містом замайорів синьо-жовтий прапор.
- 588 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 729
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 679
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 639
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 632







З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
