“Горить сміттєве звалище вже тиждень”: Сіверськодонецьк затягнуло димом, - соцмережі
Опубліковано 28.05.2025 - 09:03
Окупований Сіверськодонецьк ввечері 27 травня затягнуло димом, місцеві жителі повідомили про запах гарі.
Ситуацію обговорюють у чатах місцевих телеграм-каналів.


Коментатори припускають, що запах та дим можуть бути пов'язані з лісовими пожежами поблизу Щастя. Також вони розповідають, що за містом у бік Новоайдару горить сміттєзвалище.
“Горить сміттєве звалище вже тиждень”, - пише одна з користувачок.
"Вдень немає воні, а на ніч, будь ласка, нюхайте не тільки старі, а й малі дітки", - каже інша коментаторка.
Нагадаємо, у квітні через лісові пожежі в окупованому Сіверськодонецьку оголошували надзвичайну ситуацію.
- 431 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 На Житомирщині створюють «цифровий прихисток» для музею з окупованої Луганщини
- 15:00 ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів
- 14:00 Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 13:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
- 12:00 Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1013
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 710
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 706
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 677


ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів
Сили оборони уразили залізничні мости та склад окупантів на Луганщині, – Генштаб
У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко
